Çağrı Merkezi: 0 552 559 5435

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım ve İade Şartları Hüküm, Koşulları
Faturasız gönderilen ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ürünlerin iade alınabilmesi için kullanılmamış, bozulmamış, paketi hasar görmemiş, özetle ürünün tekrar satılmasına engel bir durum oluşmamış olmalıdır.

Değişim ürünler 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

İade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan itibaren 7 gün içerisinde bankanıza iade edilecektir (İade aracı kredı kartı kuruluşuna bildirilecektir. Bu bildirimden sonra süreç paytr tarafından devam edecektir.). Kapıda Ödeme Nakit ve Kapıda Kredi Kartı Ödemelerinde iade süreçi kargo firmasına bağlı olarak uzayabilir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere Perlina Ayakkabı ( www.perlinaayakkabi.com) herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir.