Çağrı Merkezi: 0 552 559 5435

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1971 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. 1996 yılında başlamış olduğu ortopedik çocuk ayakkabılarında “perlina” ile bir dünya markası olmuştur. ” perlina “ markası ile tamamen deri ve ve 1.sınıf malzeme ile ortopedik ve anatomik çocuk ayakkabıları üretilmekte olup yurt içinde ve yurtdışında seçkin mağazalarda satılmaktadır.

Ayakkabılarımız birçok ortodoğu ve Rus ülkelere ihrac edilmektedir. firmamızın Türkiye’nin en işlek liman şehirlerinden İzmir ‘ de üretimde oluşunun bunda katkısı büyüktür. ürünlerimiz 18 – 37 numaralar arası üretilmekte ve aşağıda bazıları belirtilen ülkelere ihrac edilmektedir. Rusya ,Ukrayna, Gürcistan, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) , Azerbaycan, Kazakistan vs. 

PERLİNA; Üretimine 1971 yılında başlamıştır. Perlina üretim tarihinden bu güne kadar biriktirmiş olduğu iş tecrübesini çocuk ayakkabılarıyla tüketicilerine yansıtmakta ve bunun gururunu yaşamaya devam etmektedir. Perlina; Yıllık üretim kapasitesini daima artırmaktadır. Üretmiş olduğu kendine özgü tasarımlarıyla da ayrıcalığın tadını tüketicisine yaşatmaktadır.